YHK İnşaat, seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.
YHK İnşaat & Yapı

Kurumsal

YHK İNŞAAT YAPI 'yı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Diğer taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

YHK İNŞAAT YAPI, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...

Vizyonumuz
Zamanında Ve Kaliteli Teslimat
Gerçekleştirecek olduğumuz projelerle kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.
Kazandırıyoruz..
Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek.
Geleneksel aile değerlerine önem veriyoruz.
Geleneksel aile değerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.
Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyeti oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.
Hedefimiz öncü Firma olmak.
Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir firma olmaktır.
Misyonumuz
Bilinir ve Güvenilir firma olmak.
Sektörde kaliteli iş yaparak, her zaman bilinir ve güvenilir firma olmayı tercih ediyoruz.
Planlı ve Kaliteli ilerliyoruz.
Kaliteli iş hedefimizi ; projenlendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat sonrası minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz.
Yenilikçi olup kültürümüze zarar vermeden hedefe ilerlemek.
Projelerimizin tamamında en yenilikçi, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz.
Gerçek bir marka olmak.
Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak, gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak, olduğuna inanıyoruz.